logo
پت شاپ شیراز اینترنتی و تلفنی شیراز پت – بهترین پت شاپ در شیراز
پت شاپ شیراز اینترنتی و تلفنی شیراز پت – بهترین پت شاپ در شیراز

کلینیک دامپزشکی شیراز از سایت خود برای مشاوره دامپزشکی در شیراز رونمایی کرد

کلینیک دامپزشکی شیراز از سایت خود برای مشاوره دامپزشکی در شیراز رونمایی کرد

خدمات دامپزشکی در شیراز و تماس تلفنی با دامپزشک در سایت کلینیک دامپزشکی در شیراز

shiraz veterinary clinic

shiraz veterinary clinic

 

کلینیک دامپزشکی شیراز شرایطی را فراهم آورده تا صاحب حیوانات در شیراز هر ساعت از شبانه روز بتوانند به طور مستقیم با دکتر دامپزشک صحبت و سوالات خود را از او بپرسند. دامپزشکان ما همواره آماده ارائه مشاوره دامپزشکی در زمینه انواع حیوانات از جمله سگ،گربه، پرندگان زینتی و حیوانات اگزوتیک در شیراز هستند.

کلینیک دامپزشکی شیراز ارائه دهنده انواع خدمات دامپزشکی در شهر شیراز برای حیوانات خانگی می باشد. مشاوره رایگان دامپزشکی از طریق مراجعه به سایت کلینیک دامپزشکی شیراز فراهم شده است.

کلینیک دامپزشکی شیراز از جمله تخصصی ترین و مجهز ترین کلینیک های دامپزشکی در جنوب کشور و شهر زیبای شیراز به حساب می آید. در این کلینیک دامپزشکی انواع خدمات برای درمان حیوانات خانگی و بهداشت و تغذیه آن ها فراهم شده است. کلینیک دامپزشکی شیراز در اقدامی تازه جهت ارائه خدمات بهتر به بیماران خود اقدام به راه اندازی سایت دامپزشکی شیراز به آدرس www.vetiran.com کرده است. در این سایت انواع خدمات دامپزشکی این کلینیک به طور کامل آورده شده و صاحبین حیوانات خانگی در شیراز می توانند تنها با یک کلیک و تماس با کلینیک دامپزشکی شیراز در ارتباط با خدمات مورد نظر برای سگ و گربه خود اطلاعات بیشتری کسب کرده و برای استفاده از آن نوبت بگیرند.

یکی از مزایای مهم سایت کلینیک دامپزشکی شیراز فراهم کردن شرایطی برای برقراری تماس تلفنی با دامپزشک متخصص و دریافت مشاوره رایگان دامپزشکی است. مراجعه کنندگان این سایت می توانند در هر ساعت از شبانه روز بر روی دکمه تماس با دامپزشک که در سایت قرار داده شده کلیک کرده و با دامپزشک به صورت مستقیم صحبت کنند.

خدمات کلینیک دامپزشکی در شیراز

معاینه حیوانات خانگی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط دامپزشکان متخصص در کلینیک دامپزشکی در شیراز

درمان حیوانات خانگی در کلینیک دامپزشکی شیراز ( سگ گربه انواع پرندگان زینتی مانند کاسکو، مرغ عشق، عروس هلندی، طوطی، قناری، مرغ مینا و … انواع جوندگان مانند همستر، خوکچه هندی، خرگوش و … )

واکسیناسیون حیوانات از جمله واکسیناسیون سگ واکسیناسیون گربه واکسن هاری سگ واکسن هاری گربه واکسن چندگانه سگ و گربه و … در بیمارستان دامپزشکی شیراز

صدور شناسنامه رسمی و مورد تایید مراجع دامپزشکی برای انواع حیوانات در کلینیک دامپزشکی شیراز

انواع جراحی در حیوانات ( عقیم سازی سگ | عقیم کردن گربه | عقیم کردن خرگوش | جراحی استخوان و شکستگی ها | انواع جراحی بافت نرم و بافت سخت ) در کلینیک دامپزشکی شیراز

خدمات آرایش و شستشو سگ و گربه ( آرایشگاه سگ و گربه شیراز | شستن سگ با شامپو اختصاصی حیوانات | کوتاه کردن موی سگ و گربه | گرفتن ناخن و کوتاه کردن ناخن حیوانات و …) در کلینیک دامپزشکی در شیراز

آدرس کلینیک دامپزشکی در شیراز

در صورتی که می خواهید از خدمات کلینیک دامپزشکی شیراز استفاده کنید، می توانید پس از تماس با شماره ۰۹۱۷۵۶۱۹۰۱۲ تماس بگیرید و پس از دریافت نوبت به کلینیک دامپزشکی شیراز واقع در خیابان قدوسی غربی نبش کوچه ۴ مراجعه نمایید.

شماره تماس کلینیک دامپزشکی در شیراز برای دریافت مشاوره رایگان دامپزشکی در شهر شیراز

در صورت داشتن هر گوه سوال در زمینه بیماری­ های سگ، گربه، پرندگان زینتی و حیوانات اگزوتیک می توانید با بخش مشاوره رایگان کلینیک دامپزشکی شیراز تماس برقرار کنید. دامپزشکان ما پاسخگو تمام سوالات شما هستند. شماره تماس برای دریافت مشاوره رایگان دامپزشکی: ۰۹۱۷۵۶۱۹۰۱۲

دیدگاه‌ها (0)

*
*

× مشاوره رایگان و خرید از طریق واتساپ